Kategorie

Producenci

  Pierścień erekcyjny VelvOr JNaja - 45mm BIAŁY

  EP-VE001D

  Nowy produkt

  Noś cały dzień i ciesz się silniejszą erekcją i dłuższym stosunkiem. Pierścień erekcyjny JNaja został zaprojektowany by dostarczać jeszcze mocniejszych wrażeń !

  Więcej szczegółów

  169,02 zł

   
  Opis

  “Enjoy being EnRinged”

  Pierścień erekcyjny JNaja został zaprojektowany w pełni zgodnie z kształtami męskiego ciała, tak aby dostarczyć zupełnie nowych doznań. Dodatkowy nacisk na krocze pozwala osiągnąć jeszcze silniejszą erekcję i potężniejszy wytrysk

  Ciesz się dodatkowymi korzyściami podczas noszenia wynikającymi z masażu krocza. Masowanie tego wrażliwego obszaru ciała ma ogromne zalety, gdyż wszystkie nerwy stymulowane podczas stosunku biegną właśnie przez ten obszar. Często porównuje się cock ring JNaja do wewnętrznego masażu prostaty.

  Dzięki swojej konstrukcji pierścień erekcyjny JNaja jest bardzo wygodna w noszeniu przez cały dzień, poza sesjami seksualnymi i masturbacyjnymi. Czas trwania noszenia jest różny w zależności od osoby, zawsze ważne jest, aby podążać za wskazaniami swojego ciała i w razie potrzeby zdjąć pierścień.

  Jak zakładać pierścień erekcyjny?

  Trzymaj pierścień częścią masującą krocze skierowaną w stronę ciała. Włóż w pierścień najpierw jądra a następnie penisa. Następnie przyciągnij pierścień do ciała. 

  JNaja jest produkowany w Holandii przy użyciu pigmentu kolorowego. Wraz z upływem czasu powstają naturalne przebarwia, nadając indywidualny odcień.

  • Waga: 15g
  • Rozmiar: 45 mm
   
  Pierścień erekcyjny - więcej informacji

  Pierścienie erekcyjne znane również jako ring na penisa, zacisk erekcyjny, cock ring czy c-ring to gadżet  erotyczny który ma pomóc mężczyznom przedłużyć erekcjęopóźnić wytrysk oraz zwiększyć przyjemność obojga kochanków. Cock ring działa poprzez zatrzymanie dopływu krwi do członka i może być wykorzystywany tak podczas masturbacji jak i seksu.To proste rozwiązanie które nie tylko może być alternatywą dla suplementów czy kosmetyków wydłużających erekcję, ale także doskonałym dopełnieniem.

  Warianty cock ring?

  Pierścienie erekcyjne występują w wielu wariantach i powinny być odpowiednio dobrane tak aby pierścień na penisa nie był ani zbyt luźny lub za ciasny.

  • Pierścienie rozciągliwe polecane dla początkujących wykonywane są z elastycznego materiału który dość łatwo dostosować do każdego rozmiaru i kształtu penisa, mogą być używane tak z prezerwatywą jak i bez niej.
  • Pierścienie regulowane znane także jako lasso erekcyjne dzięki regulowanemu zapięciu sprawdzą się świetnie dla każdego mężczyzny również początkującego. Dodatkowo można je nosić nie tylko wokół penisa ale wokół penisa i jąder jednocześnie.
  • Pierścienie nierozciągliwe wykonane z całkowicie sztywnych materiałów jak stal nierdzewna, czy elastycznego silikonu to produkt dla zaawansowanychmężczyzn. Taki pierścień erekcyjny należy zakładać jedynie przed wzwodem (wkładamy jądra a następnie penisa) oraz bardzo precyzyjnie dobrać rozmiar.

  Do tego można jeszcze wymienić pierścienie z wydłużonym czubkiem które mogą w zależności od preferencji stymulować jądra, obszar tuż za jądrami lub łechtaczkę partnerki. Dla jeszcze większych doznań służy wibrujący  pierścień erekcyjny, często wyposażony w dodatkowe wypustki stymulujące łechtaczkę. Dzięki poziomom wibracji można zadbać o rozkosz którą oboje zapamiętacie na długo. Dodatkową odmianą jest pierścień na penisa z plugiem dla fanów seksu analnego.

  Jak używać pierścień erekcyjny

  Z uwagi na zdrowie trzeba zachować ostrożność podczas użytkowania oraz dobierania rozmiaru. Ring na penisa nie powinien być noszony dłużej niż 20-30 minut gdyż może dojść do uszkodzenia członka. Przed założeniem pierścień na penisa warto zadbać o dokładne wygolenie obszaru dookoła penisa oraz jąder. Pierścień na penisa i jądra zakłada się dużo łatwiej gdy dodatkowo użyjemy lubrykantu.

  Jak dobrać rozmiar pierścienia na penis

  Aby dobrać odpowiedni rozmiar należy w czasie wzwodu zmierzyć średnicę swojego członka. Najłatwiej jest użyć do tego celu sznurek który powinien być związany pod jądrami i przylegać ale nie uciskać. Długość w ten sposób otrzymaną podziel przez 3.14.Pamiętaj również aby przed założeniem przeczytać ulotkę znajdującą się w opakowaniu.
  Sprawdź pełną ofertę Sex Shop Online zPieprzykiem!

   
  YouTube

  Napisz opinię

  Pierścień erekcyjny VelvOr JNaja - 45mm BIAŁY

  Noś cały dzień i ciesz się silniejszą erekcją i dłuższym stosunkiem. Pierścień erekcyjny JNaja został zaprojektowany by dostarczać jeszcze mocniejszych wrażeń !

  Napisz opinię

  Akcesoria

  Klienci Kupili Również:

  Menu

  Opinie o Nas