Kategorie

Producenci

  Tenga Flip Hole - Zaawansowany Masturbator

  EP-TE009C

  Nowy produkt

  317,36 zł

  1 dzień

  - +

   
  Opis

  TENGA FLIP HOLE CZERWONY

  MASTURBATOR ROZKŁADANY Z PRZYCISKAMI

   

  Ten produkt to przyszłość masturbacji. To kolejny milowy krok w kierunku doskonałości. Użytkownicy mówią o nim, że wrażenia są lepsze niż prawdziwe... nie sprawdzaliśmy jeszcze, ale podpisujemy się pod tym!

   


  Tenga Flip Hole to zupełnie inne podejście

  Naszym celem z FLIP HOLE było stworzenie najlepszego męskiego Masturbatora na rynku. Większość naszych konkurentów skupia się na pochwach i ich realnych kopiach, my jednak skupiliśmy się na zaproponowaniu najlepszychdoznań jakie kiedykolwiek można doświadczyć. Dlatego FLIP HOLE nie został zaprojektowany tak jak sztuczne pochwy, ponieważ został zaprojektowany, aby zapewnić najlepsze orgazmy męskie!


  Nadzwyczajna moc elastomeru

  Jego wnętrze jest wykonane z elastomeru, co daje mu bardzo miękką w dotyku fakturę. Ma zadziwiające kształty wewnątrz. Każdycentymetr ma szczególną funkcję w prowadzeniu do przyjemności. Jego elastyczna obudowaz przyciskami pozwala na całkowitą kontrolębodźców !


  Unikalny FLIP HOLE

  FLIP HOLE jest pierwszym Masturbatorem, który może otworzyć się całkowicie. Z tego powodu jest bardzo łatwy do czyszczenia i zawsze trzymany w sterylnej higienie.

   

   

  Produkt jest dostarczany standardowo z próbką wszystkich trzechżeli poślizgowychTenga.

   

  Kolor: Czerwony

  tenga_small_logo.jpg

   

   
  YouTube

  Napisz opinię

  Tenga Flip Hole - Zaawansowany Masturbator

  Napisz opinię

  Klienci Kupili Również:

  Menu

  Opinie o Nas