Kategorie

Producenci

  Fleshjack Ice Bottom - Krystaliczny anus męski

  EP-FL006E

  Nowy produkt

  217,09 zł

  1 dzień

  - +

   
  Opis

  FLESHJACK - ICE BOTTOM CRYSTAL

  PRZEZROCZYSTY MĘSKI ANUS

   

   

  o Fleshjack Ice Crystal (lodowa, przezroczysta)

   

  Ice Fleshjack oferuje te same super delikatne przyjemności co oryginalny Fleshjack, ale z jasnym, przezroczystym kolorze tulei oraz obudowy dla wzmocnienia wizualnej stymulacji. Fleshjack Ice jest dostępna w ekskluzywnej kryształowej strukturze wewnętrznej, która została zaprojektowany do stymulacji penisa z w całym zakresie długości. Jeśli przyjrzysz się Lodowej Fleshjack zaczniesz doceniać subtelne niuanse w indywidualnie rzeźbionej tulei. Takiej przyjemności nie ma żaden z innych modeli do zaoferowania.

   

  Materiał SuperSkin:

   

  Prawdziwe repliki zostały wykonane z odlewów anatomicznych w pełni odwzorowanych dla każdej z gwiazdy porno z osobna. SuperSkin to materiał w pełni bezpieczny, nietoksyczny i nie zawierający ftalanu. Opatentowana struktura SuperSkin to materiał miękki i przyjemny w dotyku, a także w pełni elastyczny i trwały. Łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji.

   

   

   

   

  OPAKOWANIE LATARKA:

  Jak większość modeli Fleshlight ten również został wyposażony w zewnętrzną obudowę latarki, tak aby dyskretnie móc przenosić. Latarka ma swoją funkcję dodatkową, która daje nacisk w czasie używania i wytwarza specjalnie podciśnienie i ssanie. Mała zaślepka na końcu reguluje siłę ssania.

  Jeśli odpowiednio będziesz konserwował, produkty marki Fleshlight możesz używać ich kilka lat.

   

   

  Gratis w opakowaniu 1 próbka żelu nawilżającego

   
  YouTube

  Napisz opinię

  Fleshjack Ice Bottom - Krystaliczny anus męski

  Napisz opinię

  Klienci Kupili Również:

  Menu

  Opinie o Nas