Pierścienie erekcyjne

Pierścienie erekcyjne

Ty będziesz mógł dłużej ona będzie chcieć częściej

Pierścień erekcyjny - (z angielskiego erection ring lub potocznie cock ring), to gadżet erotyczny w postaci pierścienia bądź tzw zacisku, który po założeniu na penisa potrafi zdziałać cuda. Twój penis stanie się twardszy, bardziej nabrzmiały, poczujesz jak pulsuje w nim krew. A to dopiero początek. Dzięki uciskowi pierścień erekcyjny pomoże ci przedłużyć i wzmocnić erekcję oraz wzmocnić twój orgazm. Podobnie jak pompka do penisa, pierścienie erekcyjne w naturalny i przyjemny sposób pomogą się rozprawić z przedwczesnym wytryskiem. A to jeszcze nie wszystko! Niejedna kobieta pokocha ten mały gadżet i jego wibrujące fale które z każdym twoim pchnięciem pieszczą łechtaczkę dostarczając rozkoszy wam obojgu.

Jak działa pierścień erekcyjny?

Prostota i skuteczność pierścieni erekcyjnych wynika z wykorzystania naturalnych procesów zachodzących w naszym ciele podczas podniecenia - erekcji. Podczas wzwodu zwiększa się dopływ krwi do penisa, co powoduje że penis staje się nabrzmiały, twardy oraz zwiększa swoje rozmiary.

Pierścień erekcyjny poprzez swój ucisk penisa powoduje że krew nie może z niego odpłynąć tak łatwo, dzięki czemu penis pozostaje w stanie erekcji na DŁUŻEJ a nawet powoduje jego mocniejszy i bardziej nabrzmiały wzwód.

Jak używać pierścienia erekcyjnego?

Choć z pozoru pierścień erekcyjny wygląda jak bardzo prosty gadżet, to warto wspomnieć jak z niego korzystać. Krok po kroku wprowadzimy cię w świat uniesień które niesie za sobą korzystanie z pierścienia erekcyjnego.

 • Max 30 minut - pierścienia erekcyjnego nie należy jednorazowo używać dużej niż 30 minut gdyż może to grozić uszkodzeniem penisa związanym z brakiem swobodnego przepływu krwi
 • Użyj lubrykantu zanim zaczniesz nakładać pierścień na penisa. Najlepiej do tego celu nadają się lubrykanty na bazie wody. Dzięki niemu łatwo założysz pierścień a na dłuższą metę pierścień lepiej przylgnie do penisa.
 • Zakładaj zanim osiągniesz erekcję - pierścień należy umieścić u nasady penisa zanim osiągnie pełną erekcję. Penis powinien być już w zwodzie ale jeszcze nie pełnym.
 • Bez bólu - pierścień erekcyjny powinien ciasno obejmować penisa ale ucisk nie powinien powodować bólu. Zanim kupisz pierścień dobież rodzaj i wielkość odpowiedni dla siebie.
 • Pierścienie na jądra - jeśli pierścień jest zaprojektowany aby obejmować również jądra, te powinny być włożone jako pierwsze, zanim jeszcze pierścień zostanie założony na penisa.
 • Pierścień z plugiem analnym - jeśli pierścień posiada również plug analny, powinien on zostać włożony w momencie gdy pierścień jest już wygodnie ułożony na penisie.
 • Pierścienie z wibrującym pociskiem - jeśli twój pierścień posiada wibrujący pocisk, powinien on znaleźć się na górze penisa, tak aby stymulować łechtaczkę partnerki przy każdym pchnięciu
 • Wygodne zdejmowanie - aby bezpiecznie zdjąć pierścień, należy to robić gdy penis całkowicie opadnie i wiotczeje. Zachowaj ostrożność, jeśli go nie usuniesz, aby pociągnąć za włosy łonowe

Jak dobrać pierścień erekcyjny?

Najważniejsze aby znaleźć taki pierścień kyóry pasuje do twoich potrzeb. Istnieją bowiem rózne typy pierścieni na penisa. Są twarde i rozciągliwe. Są pierścienie erekcyjne wibrujące które zwiększają dodatkowo przyjemność kobiety. Niektóre pierścienie posiadają wypuski dla zwiększenia doznań inne są gładkie. Pierścienie erekcyjne mogą stymulować męski punkt G.

 • Lateks może powodować alergię
 • Pierścienie erekcyne z rozciągliwego materiału są najpopularniejsze nie tylko ze względu na wygodę w zakładaniu czy użyciu ale równięż dlatego że nie trzeba znać dokładnego rozmiaru penisa. Idealne dla początkujących.
 • Przed kupnem pierścienia na penisa który się nie rozciąga należy zmierzyć obwód penisa aby odpowiednio dobrać rozmiar.

Wypróbuj różne typy. Jeśli podobał Ci się jeden rodzaj zobacz jakie doznania niosą za sobą inne i zwiększaj swoje doznania. Możesz mieć ich kilka i wykorzystywać odpowiedni do danej sytuacji.

Korzyści dla Ciebie

Istnieje wiele korzyści z używania pierścienia erekcyjnego, którego większość ludzi po prostu nie zna. Wygląda jak prosta zabawka erotyczna, która w rzeczywistości potrafi działać cuda. Oto kilka powód, dla którego powinieneś wypróbować pierścienia erekcyjnego:


#1 Twardszy penis - dzięki uciskowi mniej krwi jest w stanie odpłynąć z penisa, dzięki czemu staje się on jeszcze twardszy niż zwykle
#2 Większy penis - dzięki czemu pozwoli na głębszą penetrację dzięki czemu oboje poczujecie różnicę.
#3 Bardziej wrażliwy - to kolejna korzyść jaką możesz otrzymać dzięki pierścieniowi erekcyjnym. Twój penis stanie się wrażliwszy niż zazwyczaj
#4 Erekcja na dłużej - to nie tylko zaleta dla mężczyzn. Kobiety często potrzebują więcej czasu aby osiągnąć orgazm, dzięki pierścieniowi możesz zwiększyć szansę na to, żę kobieta skończy. Pozwoli wam to również dłużej eksperymentować w różnych pozycjach
#5 Silniejszy orgazm - Kiedy skończy, będzie mocniejszy i bardziej wybuchowy niż zwykle. Ponieważ ma ograniczony przepływ krwi i wszystko gromadzi się na jego trzonie, jest bardziej wrażliwy. Ta wrażliwość pozwala na znacznie silniejszy orgazm niż zwykle.
#6 Wzbudza ekscytację - jest coś ekscytującego w używaniu zabawek erotycznych. Poprzez wprowadzenie czegoś nowego do twojej rutyny seksualnej, podniecenie wynikające z nowych doświadczeń może przerosnąć twoje najśmielsze oczekiwania.

Data 2018-05-15 Wydłużanie erekcji 0 123

Zostaw KomentarzOdpowiedz

Ostatnie Komentarze

Brak komentarzy

Wyszukaj na blogu

Menu

Opinie o Nas